My Air

My Air APK

 • Latest Version:

  3.7.2

 • Published Date:

  June 28, 2018

 • Author:

  Air Bank a.s.The description of My Air

Do you like Air Bank? You can go out with her.
With our mobile banking application, you can like us wherever you are. And what does it do?

It shows you anytime how much money you have in your account. You can comfortably submit a specific payment by simply scanning a QR code. You have a perfect overview of all your payments. Moreover, there are extra handy filters. You can also sort your individual payments into groups so you know how much you spend.

You would like to withdraw money and do not carry the card? In a few seconds it will create a code for you with which you can withdraw money without your card at more than 4,300 Sazka terminals.

When you point your camera at the street, you immediately see the nearest ATM, our branch or Sazka terminal.
It helps you block your card or change its limits within a few moments. It constantly carries current exchange rates with it and entertains you with our news.

Your best choice is to get to know the application by yourself.

Tip:

You can set additional security measures, for instance confirmation of your payments by a signature password. You can create this password simply in your internet banking and change it anytime in the same place.

For each mobile phone in which you have the application, you can specify in your internet banking whether you will carry out active operations through it, such as payment orders.

If you lose your cell phone, remember that you can easily block it in your internet banking. Once you do, nobody can access your accounts from it.

 • Category:

  Free Finance Apps

 • Get It On

 • Requirements:

  Android 4.1+

 • Report:

  Flag as inappropriate

Other APK options for My Air

Version: 3.7.0 for Android 4.1+

Update on: June 08, 2018

What's new: S novou verzí aplikace si můžete i půjčit. Půjčku v ní vyřídíte se vším všudy. Do internetového bankovnictví už nemusíte ani kvůli PINu. Ukážeme vám jej už raz dva i tady. Pokud balíte na dovolenou, hodí se vědět, že smlouvu k cestovnímu pojištění můžete podepsat vstupním heslem. V aplikaci už nenajdete služby Pošlete radost a Výběr ze Slevomatu. Místo nich pro vás připravujeme Odměny za placení, díky kterým získáte za své nákupy u vybraných obchodníků část peněz zpět.

Download APK (0.00B)

Version: 3.7.2 for Android 4.1+

Update on: June 28, 2018

What's new: Nová verze naší aplikace vás odmění i za docela obyčejné nákupy. Nově v ní totiž najdete Odměny za placení. Díky této službě za nákup u vybraných obchodníků získáte část ceny zpět na účet. Stačí si v záložce Odměny vybrat zvýhodněnou nabídku obchodníka, jako je třeba Albert, zaplatit nákup naší kartou a do 10. dne následujícího měsíce vám odměna přistane na účtu. Kde všude můžete ušetřit? Na to se můžete v aplikaci hned podívat. Nechte se za nákupy také odměnit.

Download APK (0.00B)

More from Developer
Similar Apps
Top Apps in 24H